18-yasina-gelene-kadar-kizinin-f

18 Yaşına Gelene Kadar Kızının Fotoğraflarını Çeken Babadan Harika Video

Doğduğu günden itibaren her hafta boyunca kızının fotoğraflarını çeken Hollandalı Frans Hofmeester kızına güzel bir hediye vermiş görünüyor. Kızının doğumundan itibaren çektiği fotoğrafarı derleyerek slayt haline getiren baba, kızı için çok anlamlı bir video hazırlamış. 18 yıllık değişimi izliyoruz…

Frans Hofmeester aynı zamanda film yapımcısı bir babadır. Kızının 18. doğum gününe özel böyle güzel bir hediye hazırlayan baba, kızı doğduğu günden itibaren 18 yaşına gelene kadar her hafta fotoğraf ve videolarını çekmiş ve bu muhteşem hediyeyi kızına vermiş. Çektiği fotoğraf ve videoları biriktiren baba, 18 yaşından sonra da kızının her hafta fotoğraflarını çekeceğe benziyor.

Çekilen fotoğraflar herhangi bir efekt kullanılmadan aynı zemin üzerinde çekilmiş. Frans Hofmeester kızına böyle bir hediye vermesinin amacını ise gerçeklik duygusunu tasvir etmek, büyümek ve yaşlanmak olduğunu özetliyor. Sizler de Frans Hofmeester’ın kızının doğduğundan bu yana nasıl büyüdüğünü görmek istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir