astral-seyahat

Astral Seyahat Nedir Ve Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Hakkında Kısa Bilgiler

astral-seyahat

Astral seyahat nedir derseniz kişinin beden dışı yani sadece ruhu ile yolculuğa çıkmasıdır. Herkes astral seyahate çıkabilir mi? Evet bunu gerçekten isteyen ve bilinçli bir şekilde hareket eden herkes yapabilir. Peki astral seyahat nasıl yapılır? Bazen bilinçli bazen de bilinçsiz (istemsiz) olarak yapılan astral seyahat kafalarda çok soru işareti bırakmış durumda.  Bu soruların cevabını makalemizin devamında vereceğiz…

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat yapmanın belli başlı teknikleri vardır. Bu teknikler doğru olarak uygulandığı taktirde kişi astral seyahate çıkabilir ve kıtalar arası yolculuklar bile yapabilir. Gelelim şimdi bu tekniklerin neler olduklarına.

Rahatlama (Gevşeme): Astral seyahatin olmazsa olmazlarından gevşeme tekniği başlangıç aşamasıdır. Bunu gerçekleştirmek için sessiz, sakin bir ortam, rahat bir yatak ve karşısında odaklanabileceği bir cismin olması gerekir. Kişi yatağa sırtüstü uzanıp duvara ya da varsa tavandaki bir cisme bakarak kendi kendine, inanarak göz kapaklarım ağırlaşıyor, bütün bedenim ağırlaşıyor gibisinden 5-6 kez tekrar edecek şekilde söylemelidir. Bu cümleler söylendiği aşamada gözler kapatılır ve bittiğinde tekrar açılır ve kesinlikle duruş ve o anki durum bozulmadan devam edilir. Kişi iyice rahatladıktan sonra artık diğer adıma geçebilir.

Uygulama Aşaması:

Rahatlama aşamasında anlattıklarımızı uygulamadan önce kişi astral seyahate çıkmadan kendisine bir yer belirlemelidir. Yeri belirledikten sonra gözlerini kapatır ve ve beliren karanlığa konsantre olur. Sonrasında aklına gitmek istediği yere doğru bedeninizi hiç oynatmadan içinden ben bu yere gideceğim diye sürekli gitme isteği oluşturur… Gitmek istiyorum, gideceğim ve gidiyorum diye zihninizden sürekli tekrarlar yapar. Eğer gerçekten konsantre olabilirse uzay boşluğu gibi siyah bir gökyüzünde yeşil yıldızların ve cisimlerin arasında istediği yere anında seyahat edebilir.

Peki Astral Seyahat Tehlikeli Midir?

Şuana kadar ki denemelerde hiçbir tehlikeli duruma rastlanmamıştır. Tek olumsuz yönü hipertansiyonu olan kişilerde ani yüksek kan basıncı yaparak rahatsızlık verebilir. Astral seyahat şuan çok gündemde olan bir konu. Bu yöntemle arkadaşlarınızın ya da herhangi birinin aklına girip kendinizi hatırlatabilirsiniz. Çok ilginçtir ama astral seyahati kullanan bir çok insan var. Geçmişte de bir çok insan astral seyahat yapmış. Sizler de denediğinizde sonucunu yorumlarda yazabilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir