sevgiliyi-mutlu-etmek

Sevgilinizi Etkilemek Mi İstiyorsunuz? İşte Size 9 Etkili İpucu

Sevgilinizi mutluluktan ağlatacağınız 9 etkili yol 🙂

sevgiliyi-mutlu-etmek

1) Düşündüğünüzü hissettirin

Gün içinde telefonunu bir iki kere çaldırıp kapatın. Bu onu düşündüğünüzü söylemenin romantik bir yolu olsun. Gün içinde bir kere bunu yapın. Geri ararsa, o an onu düşündüğünüzü ve hissettiğinizi söyleyin.

2) Birlikte keyif yapın

Son zamanlarda ne kadar çok indirim sitesi var, neden onların sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Spa merkezlerinde çift kişilik masajlar ve jakuzi, havuz paketleri bulunuyor. Size en uygun olan yerden bir paket alın ve sürpriz yapın. Birlikte masaj yaptırmak ve güllerle dolu jakuzide gevşemek…

3) Yağmurun tadını çıkarın

Akşam cama vuran yağmurdan daha romantik ne olabilir ki? Hemen ışıkları söndürün, güzel bir müzik koyun, sevgilinizin yanına oturun ve en sevdiğiniz şairin dizlerini okuyun.

4) Resmini yaptırın

Resmini yaptırın. Haklısınız biraz pahalıya çıkar ama üniversitelerde güzel sanatlar bölümlerinde öğrenci olarak okuyanlar için küçük maliyete yaptırabileceğiniz bir iş. Birlikte poz verin ve resminizi yaptırın.

5) Sinema salonu kiralayın

Baş başa sinema keyfini denediniz mi? Bazı küçük sinema salonlarını kiralayabiliyorsunuz. Sadece ikiniz için güzel bir film seçin ve salonu kapatın. Evet biraz maliyetli ama şampanya ve çilekle film seyretmek çok romantik değil mi?

6) Güneşin doğuşunu izleyin

Sabaha karşı uyanıp güneşin doğuşunu izlemek üzere akşamdan sözleşin. Uyumadan önce kahve veya çayınızı termosa koyun, belki biraz meyve veya kuruyemiş paketi yapın. Alarm çalınca uyanın ve Birlikte bir tepeye gidin ve birlikte güneşin doğuşunu seyredin.

7) Filmleri gerçek yapın

Kim demiş gerçek hayatta, yatakta kahvaltı olmaz diye? Hem de muhteşem olur. Pazar sabahı o uyurken kalkın ve güzel bir kahvaltı hazırlayın. Peynir dilimlerini ve tostu kalp şeklinde yapmaya ne dersiniz? Tabağın kenarına reçelle kalp çizmek de çok hoş olacaktır.

8) Romantik navigasyon sistemi kurun

Ona küçük bir hediye alın ve evin her yanına hediyeye giden notlar yazarak onu yönlendirin. Kapıdan girdiğinde not kağıtlarını takip ederek yatak odasına gelsin. Kapıyı açtığında sizi yatakta iç gıcıklayan bir halde, elinizde hediye paketiyle bulsun.

9) Ona özel kıyafetler giyin

Erkekler, kadının ona özel hazırlandığını bilmekten çok ama çok etkilenirler. Onun sevdiği tarzda bir fantazi kostüm veya iç gıcıklayıcı bir iç çamaşırı alabilir ve onu kendinize bağlayabilirsiniz. Örneğin, internetten satın alıyorsanız, o kıyafeti sana ona giyeceğinizi göstermek için, kargonun ona gönderilmesini sağlayın. 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir