legend-online

Son Zamanlarda En Çok Oynanan, En İyi, En Yeni Online Oyunlar

Online oyunlar kategorisinde en iyi, en yeni ve en çok oynanan oyunlara değindik, gelin hep birlikte bakalım bu oyunlar hangileriymiş 🙂 Yeni oyunlar

1) Legend Online

legend-online

3D Boyutlu olan bu online oyun, oynayanlara harika görseller sunmaktadır. Zaman tabanlı savaş üzerine kurulan Legend Online oyunu oyunculara gerçekçi savaş efektleriyle eğlenceli vakit sağlıyor.

2) Tanki Online

tanki-online

Tank savaşlarını seviyorsanız eğer bu oyun tamda size göre. Tanki Online sadece tank savaşları üzerine kurulmuş grafik kalitesi ise mükemmele yakın bir oyundur. 

3) Die 2 Nite

die-2-nites

MineCraft gibi savunma tabanlı kurulan Die 2 Nite, zombi oyunları severlerin bolca zamanını alıyor. Oyunda espirili mesajlara da çokça yer veriliyor.

4) SuperHot

superhot

Adam vurma oyunlarını sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise SuperHot oyununu oynayanlar tayfasına sizde katılacaksınız demektir.

5) PolyCraft

polycraft

Online oyunları sevenlerin en çok vakit harcadığı PolyCraft ise tepeden savunma tabanlı bir oyundur. Sizde oynamak isterseniz Chrome Web Store’dan uygulama olarak yükleyebilirsiniz.

6) Samorost

samorost

Bulmaca, puzzle tarzı oyunlar yapan Amanita Design adlı firmaya ait olan Samorost adlı oyun, yarım saat kadar kısa sürelerde bitebilen harika rahatlatıcı konseptte hazırlanmış ve oynayanlar tarafından çok beğenilmiş durumda. 

7) Rad Soldiers

rad-soldiers

Rad Soldiers ise çatışma tabanlı bir oyundur. Oyuncular arkadaşlarıyla da bu eğlenceli oyunu karşılıklı olarak oynayabilmektedirler.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir