aşk-sana-benzer-film

Türk Sinemasının Gelmiş Geçmiş En Romantik 5 Filmi

Türk sineması o kadar gelişti ki artık her yıl onlarca film yapılır oldu. İzlemeyenleriniz varsa eğer bu 5 filmi ısrarla tavsiye ediyoruz… İşte Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi 5 romantik filmi:

1) Aşk Sana Benzer (2015)

aşk-sana-benzer-film

Fahriye Evcen ve Burak Özçivitin başrollerini paylaştığı aşk sana benzer bolca aşk ve romantizm içeriyor. Bu muhteşem ikilinin 2015 yılına damga vuran aşk hikayesini hala izlemediyseniz eğer mutlaka izleyin deriz.

2) Aşk Tesadüfleri Sever (2011)

aşk-tesadüfleri-sever

2011 yapımı olan aşk tesadüfleri sever filminin başrollerinde Mehmet Günsur ve Belçim Bilgin var. Filmdeki kurgu kadar müzikler de bir hayli başarı toplamış durumda.

3) Bir Küçük Eylül Meselesi (2014)

bir-küçük-eylül-meselesi

Bu film izleyenleri bolca ağlatan, kalplerini titreten dokunaklı bir hikayeyi konu alıyor. Bir küçük eylül meselesi filminin başrollerindeyse Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek var.

4) Sadece Sen (2013)

sadece-sen-filmi

Aşkın engel tanımadığını bir kez daha anlatan sadece sen filmi, eski boksörle görme engelli bir kızın hikayesini anlatıyor. Uyarlaması ise Kore filmlerinden yapılmış olan bu filmin başrollerinde Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol var.

5) Evim Sensin (2012)

evim-sensin

Özcan Deniz'in "A Moment to Remember" filminden uyarladığı evim sensin filminin konusu ise tek arzuları bir yuva olan çiftin yürekleri parçalayan, dram yüklü hikayesini anlatıyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir