616x321-hadise-para-basiyor-1516564110267

Ünlü Şarkıcı Hadise Evmi mi Alıyor Yoksa Evleniyor mu?

Yaptığı çıkışlarla her defasında gündem olan Hadise geçen gece Bebek’te magazincilerin kadrajına girdi. İki saat kadar burada kalan ünlü şarkıcı bir arkadaşının doğum günü partisi için geldiğini ifade etti.

Doğum günü partisinden çıkarken yakalanan Hadise, menajeri ile birlikte görüntülendi ve gazetecilerin sorularına cevap verdi.

Ünlü popçu Hadise öncelikle partiden neden erken çıktığını açıkladı. Popçu, “Sabah bir toplantımız var. Yaz için proje görüşmemiz olacak” dedi.

images

Magazin camiasında Bebek semtinde 10 milyon liralık ev aradığı ve bu ev için bankaya kredi başvurusunda bulunduğu iddia edilen Hadiseye bu konuda sorulunca, “Sizlere göre her bankaya girdiğimde bir ev alıyorum.” dedi. Bankacısını çok sevdiğini ve arada bir onla kahve içtiğini söyleyerek kendini savundu ve iddiaları yalanladı.

Ünlü popçu konuşmasına ayrıca şunları ekledi: “İnsanlar normal şeyler içinde bankaya girebiliyorlar. Ben bankacımı çok seviyorum. Arada sırada gelip kahve içmeyi, sohbet etmeyi seviyorum. Her bankaya girdiğimizde ev almıyoruz.”

Hadise daha önce attığı bir twit sonucunda Orhan Ölmez ile aşk dedikodularına sebep olmuştu. Hadise sevilen sanatçı Orhan Ölmez’in ‘Seni Çok Seveceğim’ adlı şarkısını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Şarkıcı Orhan Ölmez de bu paylaşımı kendi hesabından paylaşarak yorum olarak kalp ifadesi bırakmıştı. Bütün bunlar sosyal medyaya damgasını vurdu. Bir sosyal medya kullanıcısı yaptığı yorumda “Eğer iddialar gerçekse bu aşk 2019’a damga vurur.” diye yazdı. Başka bir kullanıcı ise “Hadise sonunda aradığı aşkı Orhan Ölmez’de buldu galiba.” şeklinde yorumda bulundu. Elbette sanatçılar bu iddiaları kabul etmedi. Ama anlaşılan Hadise ve çıkışları daha pek çok kez Türkiyenin magazin gündeminde yer alacağa benziyor. Hadise ile ilgili gelişmeleri sitemizden size aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir